Oaza Spokoju

W niedalekiej odległości od miasta Staszów, w pięknej i spokojnej okolicy, do użytku został oddany nowy obiekt noclegowo - restauracyjny o standardzie trzech gwiazdek.

W dwupiętrowym budynku znajduje się zaplecze, które swoim Gościom oferuje piękne klimatyzowane pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz apartamenty, w sumie  62 miejsca noclegowe o wysokim standardzie. Pokoje wyposażone w: tv, darmowe wi-fi Internet, łazienki z prysznicem.

Obiekt oferuje swoim Gościom bar i  restaurację dla 65 osób, room service, klimatyzowaną salę konferencyjną na około 80 osób wyposażoną w rzutnik, ekran, nagłośnienie oraz darmowy parking strzeżony na 30 miejsc parkingowych.

Obiekt Oaza Spokoju  jest położony w niezwykle malowniczym regionie. Z dala od ruchliwych ulic i zgiełku miasta, w pobliżu zalewu Chańcza i jeziora Golejów,  które oferują korzystanie z kajaków, rowerków wodnych, kąpieli wodnych i słonecznych. Obiekt znajduje się w pobliżu lasów świętokrzyskich, przepięknych sadów tuż obok Szydłowa i łowiska ryb w Skadli.  Goście mają możliwość skorzystania z degustacji lokalnych win w pobliskiej winnicy w Zbrodzicach, zwiedzania farmy bizonów w Kurozwękach oraz powrotu do lat dzieciństwa w Pacanowie - słynnym miasteczku Koziołka Matołka z opowieści Kornela Makuszyńskiego.

W niedalekiej odległości od nas można zwiedzić jedną z największych hut szkła wykonywanego metodą ręczną. Z takiej wycieczki Goście mogą wrócić z niezwykłą pamiątką w postaci samodzielnie wykonanego szklanego dzieła. To wymarzone miejsce na wypoczynek w gronie rodziny i przyjaciół.  Podróż w nasze strony nie zajmie Państwu wiele czasu. Z Kielce to tylko 55 km, z Krakowa 120 km, z Warszawy 215 km. Dla każdego z Gości przewidziana jest miła niespodzianka.

 

 

Mapa atrakcji

Zobacz gdzie jesteśmy i jakie atrakcje są w pobliżu

Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz.

Nasz adres

Oaza Spokoju
Grzybow 33, 28-200 Staszów, GPS 50.5456456 21.0959857

Recepcja
tel. +15 600 08 60
e-mail: recepcja.oazaspokoju@wp.pl

Marketing
tel. +48 882 896 787
e-mail: strefa-glass

Napisz do nas